Ilgtermiņa kredīts
Summa
Termiņš
Komisija
0.00 0.00
Ikmēneša maksājums
0.00 0.00
Atmaksas datums
Summa
0.00
GPL
0.00% 0.00%
REĢISTRĒTIES

Saprotama reģistrācijas gaita

Slaiderī atzīmē sev vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu. Lai turpinātu jānospiež poga: Reģistrācija
Aizpildi prasīto informāciju, izlasi līgumu un apstiprini to. Lai mēs varētu izvērtēt Kredīta pieteikumu, jāveic 0,01 EUR maksājums no sava bankas konta, obligāti norādot PAREIZU maksājuma mērķi.
Tiklīdz saņemsim maksājumu, izvērtēsim Kredīta pieteikumu. Ar SMS sniegsim atbildi un nosūtīsim pieslēgšanās datus.
Vairāk

BUJ

Interesanti: ātrais kredīts internetā un to izsniegšana tiek balstīta ekonomikas teorijā

Aizņemoties finanšu līdzekļus, kredītdevējiem un ņēmējiem jāņem vērā pamatnoteikumi, uz kuriem balstās droša finanšu aprite. Tie ir saistoši abām pusēm, jo garantē gan aizdevēja spēju turpināt izsniegt aizdevumus, gan aizņēmēja iespējas atmaksāt tos:
•neizsniegt ilgtermiņa aizdevumus, izmantojot īstermiņa ieguldījumus;
•saņemt aizņēmumu, ja ir neatbilstoša apmēra ienākumi vai citas parādsaistības.
Ja tiek izpildīti abi aspekti, ātrais kredīts internetā ir ilgtspējīgs gan no tā izsniedzēja, tā saņēmēja skatupunktiem. Vēl jo vairāk – ātrais kredīts internetā ļaus Jums izjust finansiālo stabilitāti, nokārtojot īstermiņa parādus vai citas saistības, saglabājot konfidencialitāti, jo par visiem mūsu izsniegtajiem aizdevumiem zinās tikai abas iesaistītās puses.

Ātrais kredīti internetā ir tikai īstermiņa risinājums

Tāpat kā uztura bagātinātāji, kas nenodrošina pilnvērtīgu uzturu, ātrie kredīti un cita veida aizdevumi nevar tikt izmantoti kā pastāvīgu ienākumu avots. Minēto salīdzinājumu ir būtiski ņemt vērā, jo tiem ir izdevīgi izsniegšanas nosacījumi un saņemšanas iespējas. Lai ātrais kredīts internetā un citi ātrie kredīti palīdzētu risināt Jūsu finansiālās grūtības, mēs piedāvājam šādus aizdevumu veidus:
•īstermiņa SMS ātrais kredīts internetā - noderēs moderno tehnoloģiju cienītājiem, kas dzīvo tālu no bankas, lai samaksātu par zālēm, negaidītiem komunālajiem maksājumiem vai ārsta apmeklējumu;
•ātrais kredīts internetā bez ķīlas - atbilstoša izvēle, ja nav iespējas aizņēmumu garantēt ar savu īpašumu un ir atlikušas vien dažas dienas līdz algai, bet nauda tik tiešām ir nepieciešama pašlaik.

Tāpat, izvēloties aizdevumu pie mums, Jūs neriskējat ar savu īpašumu, jo ātrie kredīti tiek izsniegti bez ķīlas. Jautāsiet – kāpēc? Atbilde skan vienkārši – mēs uzticamies ikvienam jaunajam un esošajam klientam, ka saistības par pakalpojuma “ātrie kredīti” izmantošanu tiks izpildītas laikā.

Cieniet laiku: vērtība gan aizdevējam, gan kredīta ņēmējam

Ātrie kredīti savu popularitāti ir ieguvuši, pateicoties operativitātei, jo reģistrācijas process, pieteikuma pakalpojumam “ātrais kredīts internetā” iesniegšana, izskatīšana un lēmuma pieņemšana notiek tikai 15 minūšu laikā. Jāņem vērā, ka naudas summa Jūsu kontā nonāks ilgākā laikā, jo aizdevējs pārskaitīs naudu uz Jūsu kontu. Atkarībā no banku sakritības (Jūsu un mūsu banka), nauda nonāks Jūsu kontā uzreiz pēc lēmuma pieņemšanas, bet, ja bankas ir atšķirīgas, transakcija var prasīt ilgāku laika posmu. Atgādinām, ka pieteikumus pakalpojumam “ātrie kredīti” pieņemam 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, bet izskatām tikai mūsu darba laikā. Tādēļ aicinām pieteikties darba laikā, lai ātrie kredīti internetā nonāktu Jūsu kontā tajā pašā dienā.

Lai ātrais kredīts nonāktu Jūsu rīcībā, mūsu mājaslapā ir nepieciešams veikt dažus soļus:

•izvēlēties nepieciešamo naudas summu un atmaksas periodu;
•reģistrēties, norādot visu nepieciešamo informāciju;
•pārskaitīt vienu centu kā reģistrācijas maksu klienta datu precizēšanas nolūkos.

Pēc reģistrācijas tiek veikta Jūsu iesniegtā pieteikuma pakalpojumam “ātrais kredīts” izvērtēšana, kuras laikā neatkarīgi no aizdevuma veida – ātrais kredīts internetā vai ilgtermiņa kredīts – mēs īpašu uzmanību pievēršam:
•reģistrējoties ievadītās informācijas korektumam, pārbaudot, vai bankas konta īpašnieks un kredītņēmējs ir viens un tas pats cilvēks;
•Jūsu aktuālajām parādsaistībām un tās vēstures izpētei un izvērtējumam;
•ikmēneša ienākumiem un to apjomam, aprēķinot ienākumu un izdevumu attiecību (saldo).

Līdz ar to, izvērtējot dažādus kredītriskus un pievēršot īpašu uzmanību Jūsu iespējām atmaksāt aizdevumu, tiek pieņemts lēmums par kredīta piešķiršanu. Ir svarīgi saprast, ka Jūsu pieteikuma izvērtēšana nav tikai formāls process – tā tiek veikta, lai samazinātu krāpniecības riskus, kā arī pārliecinātos, vai ar aktuālajiem ienākumiem Jūs varēsiet savlaicīgi atmaksāt aizņēmuma:
•pamatsummu;
•komisijas maksu;
•procentu maksājumus..

Visi kredīti pie mums ir bez ķīlas vai galvotāja pieprasīšanas

Mūsu klientu vidū ļoti aktuāli ir ātrie kredīti internetā bez ķīlas. Reaģējot uz pieprasījuma pieaugumu, pašlaik un turpmāk mūsu klientiem tiks piedāvāti tikai ātrie kredīti bez ķīlas vai galvotāja. Pie mums tie ir izdevīgi ātrie kredīti, jo Jūs neriskējat ar savu kustamo vai nekustamo īpašumu. Tātad, norādot savus ikmēneša ienākumus, Jūs garantējat aizņēmuma atmaksu – tas ir ērti un vienkārši! Tāpat jāuzver, ka ātrais kredīts bez ķīlas sniedz Jums iespēju iegūt nepieciešamo naudas summu uz noteiktu periodu ar fiksētu procentu likmi un vajadzības gadījumā pieteikties:
•aizdevuma atmaksas datuma maiņai.

Vērts pētīt sīkāk: standartinformācija par katru aizdevumu īsā un kodolīgā veidā

Izvēloties kādu no mūsu piedāvātajiem kredītiem, mājaslapas sadaļā “Līgums” varat iepazīties ar Eiropas patēriņa kredīta standartinformāciju par katru mūsu izsniegtā kredīta atmaksas ilguma veidiem, kurā iekļauti šādi aizņēmumu raksturojošie aspekti:
•katras izmaksu pozīcijas (reģistrācijas, komisijas un procentu maksājumi) un kopējo saistību apmēri;
•abu pušu tiesības un pienākumi;
•citi juridiskie aspekti.

Izvēlieties atbilstošāko: ātrais kredīts vai ilgtermiņa kredīts internetā

Ja līdz algai ir atlikušas tikai dažas dienas, bet nauda ir nepieciešama uzreiz, ir vērts izsvērt iespēju pieteikties vienam no aizdevumu veidiem – patēriņa vai ātrajam kredītam. Abu aizdevumu darbības principi ir vienādi. Abi kredīti ietilpst kategorijā interneta krediti bez ķīlas un paredzēti tik tiešām steidzamu ikdienas vajadzību, nevis ballītes, ceļojuma vai kādu citu izpriecu segšanai. Kredits7 ātrais kredīts un ilgtermiņa kredīts internetā ir augsti novērtēti mūsu klientu vidū. Salīdzinot ar citu aizdevēju vai banku sniegtajiem pakalpojumiem, ātrais kredīts interneta ietver vairākas priekšrocības:
•ērta un ātra pieejamība, ja klients atbilst aizdevuma piešķiršanai noteiktajai kritēriju kopai;
•personas datu drošība, aizsargāšana un nenodošana trešajām personām;
•konfidencialitāte un privātums, jo mēs nejautājam, kādēļ aizdevums Jums ir nepieciešams.

Produktīva sadarbība: profesionāla apkalpošana, kredītspeciālista konsultācijas

Mūsu uzņēmumu raksturo profesionalitāte, rūpes par klientiem un jaunu pakalpojumu radīšanas prieks. Kredits7 savā pastāvēšanas laikā vienmēr ir iestājies par godīgu ikviena klienta apkalpošanu un pretimnākšanu situācijās, ja ir radušies kādi sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu. Mūsu klienti ļoti augsti novērtē īpašo iespēju – kompetenta kredītspeciālista telefonisku konsultāciju, jo šādā veidā var vislabāk pārliecināties, vai:
•ātrais kredīts internetā tik tiešām ir nepieciešams;
•ir izvēlēts atbilstošs kredīta lielums;
•aizņēmums kopumā var palīdzēt risināt radušos situāciju.

Apzinoties to, ka kredīta ņemšana nav viegls solis, mēs palīdzam ikvienam klientam saprast, vai izvēlētais aizņēmuma veids ir atbilstošākais gan tā mērķim, gan Jūsu atmaksas iespējām. Izvēloties aizdevumu pie Kredits7, Jūs izvēlaties drošību un pozitīvu saskarsmi visā sadarbības laikā:
•piesakoties aizdevumam, profesionāli klientu apkalpošanas speciālisti sniegs palīdzīgu roku – Jums atliek zvanīt uz 67969433 vai rakstīt mums elektronisko vēstuli uz info@Kredits7.lv;
•pēc līguma noslēgšanas ikviens klients ir aicināts sazināties ar mums pat vissīkāko neskaidrību gadījumā;
•kolīdz pirmais atrais kredits interneta ir apmaksāts, Jūs kļūsiet par mūsu pastāvīgo klientu un saņemsiet vērtīgu informāciju e-pastā par aizdevumiem, tāpat arī Jūs sasniegs īpašās akcijas un piedāvājumi;
Neatkarīgi no tā, vai esat jaunais vai esošais klients, aicinām izmantot iespēju mājaslapā sazināties ar kādu no mūsu konsultantiem, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas rīku. Tas ir ātri, ērti un, protams, anonīmi, jo Jūs apkalpos zinoši klientu apkalpošanas speciālisti. Viņi izskaidros Jums par to, kas ir kredits, kredits interneta vai atrais kredits interneta, kā arī sniegs vērtīgus padomus piemērotākā kredīta veida izvēlei.

Ieskats aizdevumu meklēšanas paradumos - kredits atrais, atrie krediti interneta,

- atrs kredits un citas to variācijas
Analizējot patērētāju paradumus par veidiem, kā tiek veikta izpēte par pieejamajiem aizdevumiem, atklājas interesanta aina, kas ir saistīta ar atslēgas vārdu izvēli, piemēram, kredits atrais, atraiskredits, kredits vai krediti, interneta krediti, atrais kredits interneta u.c. Ņemot vērā strauji augošo piedāvājumu un dzīves ritma un steigas palielināšanos, patērētāji izmanto saīsinājumus un apvienotus vārdus, respektīvi, tādas gramatiski nekorektas formas kā interneta krediti, atrais kredits, atrais kredits interneta u.c. Tas tiek darīts, lai pēc iespējas ātrāk iegūtu precīzus meklēšanas rezultātus, piemēram, vārdu:
•savienojumus – kredits atrais, ātri kredīti, atrie krediti, atrs kredits interneta vai kredits;
•kombinācijas - atrie krediti interneta, interneta krediti vai kredits interneta;
•variācijas - atrais kredits interneta un atrais kredīts, kā arī krediti atrie, ātrais kredits vai atraiskredits.

Ja Jums ir radušies jautājumi vai neskaidrības par to, kas ir ātrais kredīts internetā vai kredīti vispār, kā arī par Kredits7 priekšrocībām, iespējām, atmaksas termiņu un citiem jautājumiem, sazinieties ar mums vai lasiet sīkāk mājaslapas sadaļā “Viss par kredītu”! Tāpat mēs vienmēr esam atvērti komunikācijai ar klientiem elektroniskā formā. Izvēlieties kādu no 12 aizdevumiem jau tagad, izvērtējot savas iespējas atmaksāt tos!

Jāņem vērā: atbilstība kredītu piešķiršanas kritērijiem nodrošinās to saņemšanu

Pieņemot lēmumu par pieteikuma sagatavošanu pakalpojumam “ātrie kredīti”, ieteicams iepazīties ar aizdevuma pamatnosacījumiem, piemēram:
•procentu likme;
•komisijas naudas lielums;
•atmaksas datuma maiņas iespējas;
•soda procenti.

Kredits7 ātrais kredīts internetā palīdzēs risināt pat saspringtākās situācijas

Laika gaitā ātrie kredīti ieņēmuši nozīmīgu lomu privāto finanšu apkalpošanas jomā. Tas skaidrojams gan ar brīvā tirgus pieejas īstenošanu un likumdošanas izmaiņām, gan ar cilvēcisko faktoru – ikviena sabiedrības locekļa vēlmi dzīvot vienkārši un ērti, izvairoties no nevēlamiem izaicinājumiem finansiālajā jomā. Brīžos, kad tik tiešām ir nepieciešama finansiālā palīdzība un to nav iespējams iegūt no ģimenes vai draugiem, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs Kredits7 palīdzēs izmantot pakalpojumu “ātrais kredīts internetā”. Mūsu izsniegtie ātrie kredīti akcijas periodā un ārpus tā ir droši, ērti un pārdomāti, pateicoties caurredzamajai aizdevumu izsniegšanas pieejai un atvērtajai komunikācijai ar klientiem.

Mūsu kontakti

Juridiskā adrese
Rīga, Ūdens iela 12-122, LV-1007
Darba laiks
P. - Pk. 09:00 - 17:00
S. - Sv. Brīvs