Par ātrajiem kredītiem saprotamā valodā | Kredits7.lv

Vēlaties pirmo reizi aizņemties internetā? Ienāciet Kredits7 blogā & uzziniet, vai pirmais aizdevums bez maksas ir labākais ātrā kredīta veids!

Pirmais aizdevums bez maksas un faktori, kam jāpievērš uzmanība

Ātrie kredīti ir samērā vienkārši aizdevumi, taču arī tiem ir savas īpatnības. Ja Jūs apsverat aizņemšanos pie nebanku kredītdevējiem, pirms pieteikuma nosūtīšanas izpētiet piedāvājumu, pievēršot uzmanību detaļām. Mēs, Kredits7, esam sagatavojuši īsu pamācību, kas noderēs ikvienam, kurš plāno pieteikties ātrajam kredītam. Iepazīstieties ar 4 kritērijiem, kas jāņem vērā, izvēloties aizdevumu!

1. Maksa par kredīta izmantošanu

Pirmais aizdevums bez maksas ir sauklis, ko izmanto itin bieži. Patiesībā neviens kredīts netiek izsniegts par velti, un aizdevuma summa ir jāatmaksā noteiktajā termiņā. Taču daži aizdevēji piedāvā jaunajiem klientiem noformēt kredītu ar 100% atlaidi komisijas maksai. Šis īpašais piedāvājums tiek saukts par bezmaksas kredītu, jo aizdevumam netiek piemērota ne komisijas maksa, ne procentu likme. Tomēr ne vienmēr šāds aizdevums ir vislabākā izvēle.

Aizdevums ar 100% atlaidi komisijas maksai var būt nepiemērots, ja:

  • ir nepieciešama lielāka summa. Pirmais aizdevums bez maksas parasti ir apjomā mazāks nekā standarta aizdevums, un ne katrā situācijā pieejamā summa ir pietiekama;
  • nauda nepieciešama citu kredītu atmaksai. Ir aizdevēji, kas piedāvā esošo aizdevumu refinansēšanu, taču aizdevums bez maksas nav piemērots šādām mērķim;
  • aizņēmējs jau ir izmantojis konkrēta kredītdevēja pakalpojumus. Pirmais aizdevums bez maksas lielākoties ir pieejams tikai vienu reizi, tāpēc katram nākamajam kredītam tiek piemērota komisijas maksa.

Kredits7 nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas un neierobežo aizdevuma apjomu jaunajiem klientiem. Ja Jums ir atbilstoša maksātspēja, varat aizņemties, cik nepieciešams – arī maksimālo summu.

2. Kredīta atmaksas kārtība

Visi ātrie kredīti, tostarp arī Kredits7 aizdevumi, ir jāatmaksā saskaņā ar kredītlīguma nosacījumiem. Īstermiņa kredīti parasti jāsedz vienā maksājumā, bet ilgtermiņa kredītiem tiek izveidots maksājumu grafiks. Abos gadījumos pievērsiet uzmanību šādiem faktoriem:

  • vai ir noteikts konkrēts datums, līdz kuram jāveic ikmēneša maksājums;
  • vai iespējams veikt maksājumu pa daļām kredīta atmaksas termiņa ietvaros.

Liela nozīme ir tam, vai Jums un aizdevējam ir konti vienā un tajā pašā bankā. Naudas pārskaitījumi vienas bankas ietvaros notiek pāris minūšu laikā, bet pārskaitījums uz citu banku parasti aizņem 1 darba dienu. To vērts paturēt prātā, ja atliekat kredīta maksājumu uz termiņa beigām.

3. Aizdevēja reputācija

Izvēloties kredītdevēju, uzmanība jāpievērš ne tikai tādām acīmredzamām priekšrocībām kā, piemēram, pirmais aizdevums bez maksas, bet arī aizdevēja godprātībai.

Latvijā par uzticamiem kredītdevējiem var uzskatīt:

  • Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licencētus aizdevējus;
  • Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrus.

Lai saņemtu licenci patērētāju kreditēšanai, jāatbilst stingriem kritērijiem, tāpēc vērts izvēlēties aizdevējus, kas šo pārbaudi ir veiksmīgi izgājuši. Kredits7 darbība atbilst gan PTAC, gan LAFPA standartiem. Mūsu kredīti ir pieejami ar atklātiem nosacījumiem, bez slēptām komisijas maksām un pēkšņām līguma izmaiņām.

4. Papildu iespējas

Ikvienam aizdevējam ir īpašie piedāvājumi, piemēram, pirmais aizdevums bez maksas vai SMS aizdevums.

Uzmanība jāpievērš arī tādiem faktoriem kā:

  • kredīta brīvdienas. Lai gan vienmēr labāk ir segt aizdevumu termiņā, kredīta brīvdienas dod iespēju atlikt maksājumu, nenokļūstot parādnieku sarakstā;
  • iespēja aizņemties arī tad, ja Jums jau ir kredīts citur. Daudziem cilvēkiem mūsdienās ir hipotēka vai auto līzings, tāpēc vērts pārbaudīt aizdevēja mājaslapā, vai Jūs varat saņemt vēlamo summu.

Kredits7 atgādina, ka ātrais kredīts ir paredzēts tikai personām ar atbilstošu maksātspēju. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas atmaksāt aizdevumu!Aizdevumi internetā