Kā iegūt papildus ienākumus?

Uzziniet, kā var nopelnīt vairāk ar pasīvu ienākumu avotiem. Nodrošiniet sev papildus ienākumus, neieguldot daudz laika un spēka.

Kā iegūt papildus ienākumus?

Ja Jūs kādam prasīsiet padomu, kā var iegūt papildus ienākumus un nopelnīt vairāk, visticamāk, Jums atbildēs, ka jāatrod papildus darbs. Bet ko darīt, ja Jums nav ne laika, ne spēka otram darbam? Tādā gadījumā Jums jāatrod veids, kā varētu saņemt pasīvus ienākumus – pelnīt naudu, neieguldot daudz darba, spēka un laika. Ir iespējams atrast vairākus pasīvu ienākumu avotus, un šajā rakstā Jums tiek piedāvātas 8 idejas, kā papildus varētu nopelnīt vairāk.

1. Tirgot internetā pašdarinātas lietas

Šajā jomā ir neierobežotas iespējas – Jūs varat pārdot jebko! Ja Jūs protat adīt, izgatavot lelles, šūt apģērbus cilvēkiem, maziem sunīšiem vai lellēm utt., Jūs drīz vien atradīsiet noietu savām precēm. Tikai tām ir jābūt izgatavotām ar paša rokām. Gadījumā, ja Jums nav savas mājas lapas, Jūs varat piedāvāt preci mājas lapām ar līdzīgu tematiku, pārdot tās ar sociālo tīklu starpniecību vai liekot sludinājumus. Jūs varat iemācīties tirgot internetā un pelnīt pietiekami daudz naudas. Varbūt tas nebūs pilnīgi pasīvs ienākums, bet salīdzinājumā ar pilna laika darbu, uz kuru jādodas katru dienu, Jūs varat nodarboties ar to, kad vēlaties.

2. Filmējiet video priekš YouTube

Šī sfēra attīstas ļoti ātri un ir visai pieprasīta. Jūs varat filmēt jebkuras kategorijas video:

  • ja Jūs esat laba mājsaimniece vai protat garšīgi gatavot, Jūs varat dalīties ar savām receptēm un pieredzi;
  • video bērniem: sižeti Jūsu un palīgu izpildījumā, ģērbjoties populāro multeņu un kino varoņu (piemēram, Spiderman, Joker, Frozen Elsa utt.) kostīmos;
  • veidot blogu, kurā Jūs rādāt, kā spēlēt ar bērniem dažādas datorspēles (piemēram Minecraft vai roblox), komentējot notiekošo bērniem saprotamā un interesantā veidā;
  • izveidot apmacības blogu, ja esat eksperts kaut kādā jomā;
  • filmu apskati: ja esat kino fans, Jūs varat dalīties ar savu viedokli un iespaidiem par redzēto filmu;
  • komēdiju video....

Jūs varat filmēt, ko vien vēlaties, un izlikt to YouTube. Pēc tam pie video var pieslēgt Google AdSense, un tur automātiski parādīsies reklāma. Kad pietiekami daudz apmeklētāju atzīmēs ar klikšķi, ka viņiem patīk video, Jūs sāksiet saņemt naudu par reklāmu no Google AdSense.

Jūsu galvenais uzdevums ir uzfilmēt pietiekami daudz kvalitatīvu un interesantu video un virzīt tos sociālajos tiklos, lai nodrošinātu sev ienākumus no vairākiem klipiem. Protams, nofilmēt un samontēt video nemaz nav tik viegli, bet ja tas Jums izdosies, Jūs saņemsiet pilnīgi pasīvu ienākuma avotu, kas var pastāvēt ļoti ilgu laiku.

3. Partneru mārketings un affiliate programmas

Izmēģiniet partneru mārketingu, t. i. pasīvu ienākuma tehniku, kura visvairāk ir piemērota blogeriem un aktīvas mājas lapas īpašniekiem. Protams, vislabāk ir, ja partnera prece ir Jums interesanta un atbilst Jūsu mājas lapas tematikai. Jūs varat sākt virzīt kaut kādu produktu vai pakalpojumu savā mājas lapā un saņemt par to fiksētu maksu vai procentu no pārdošanas. Šīs pelnīšanas veids nemaz nav tik sarežģīts, kā var likties, jo viss, kas Jums ir vajadzīgs – jāatrod kompānijas, kuras ir ieinteresētas pārdot savus pakalpojumus vai preces pēc iespējas vairākās vietās. Atrast tādas kompānijas var, sazinoties pa tiešo un piedāvājot savus pakalpojumus.

Jūs varat arī mēģināt nopelnīt ar affiliate programmām - piesaistīt jaunus klientus attiecīgajai mājas lapai vai uzņēmumam un saņemt par to komisijas maksu vai fiksēto % no pārdoto preču summas.

4. Pārdodiet savas fotogrāfijas internetā

Ja Jums patīk fotogrāfēt un Jums patiešām izdodas nobildēt vienreizējus fotoattēlus, ļaujiet tiem nest peļnu tīmeklī. Visiem zināms, ka foto bankas, piemēram, Shutterstock un iStockphoto, var kalpot kā platforma, lai pārdotu Jūsu foto. No šādas darbības Jūs varēsiet saņemt procentus vai fiksētu apmaksu par katru nopirkto fotogrāfiju/attēlu. Lai sāktu, Jums vispirms jāizveido savu darbu portfolio un jāielaiž vienā vai vairākās platformās. Visi tehniskie jautājumi sakarā ar fotogrāfiju tirdzniecību risināsies automātiski ar interneta platformas palīdzību.

5. Izmantojiet Cashback pakalpojumu

Daudzas kredītkartes un speciālas cash back lojalitātes kartes nodrošina iespēju saņemt cashback 1% līdz 5% apmērā no pirkuma summas. Jūs varat atrast internetā cashback app, lejupielādet to un vienmēr būt lietas kursā, kurās vietās Jūsu apkārtnē var saņemt iepirkšanās priekšrocības. Jūs tik un tā staigājat pa veikaliem, tērējat savu naudu un veicat pirkumus. Kāpēc tad lai nepelnītu no šīs darbības? Jūs samazināsiet savus tēriņus no darbības, kuru veicat tik un tā.

6. Kļūstiet par rekomendāciju avotu

Ja Jums ir plašs paziņu loks vai ir zināmi labi pakalpojumu veicēji, kurus Jūs paši izmantojat un labprāt rekomendētu arī citiem, sazinieties ar tiem un pavaicājiet, vai ir paredzēta apmaksa par rekomendācijām. Jebkuram biznesam ir nepieciešams rekomendāciju avots, lai varētu atbalstīt pārdošanas apjomus. Sastādiet sarakstu ar pazīstamo grāmatvežu, frizieru, ainavas dizaineru, elektriķu vārdiem un tīrīšanas firmu nosaukumiem. Jūsu sarakstā būs tādi pakalpojumu sniedzēji, par kuriem Jūs esat droši un kurus esat gatavi ieteikt arī citiem. Varēsiet reklamēt viņu pakalpojumus arī saviem radiniekiem, draugiem un kolēģiem. Tā ir diezgan viegla nauda, jo šādā veidā Jūs varētu saņemt komisiju, vienkārši tikai komunicējot ar cilvēkiem.

7. Izveidojiet online kursus

Katrs no mums ir eksperts kaut kādā jomā. Jūs varat, piemēram, izveidot online kursu par savu hobiju. Pastāv dažādi veidi, kā var izveidot un pielietot savus online kursus. Pēc tam, kad tas būs izdarīts, kurss strādās Jūsu labā pat tad, kad Jūs gulēsiet. Ko tad var iekļaut online kursā? Jūs varat izveidot vairākas paketes par dažādām cenām. Tajās var iekļaut: videostundas, neliela apjoma elektroniskās grāmatas, audiofailus klausīšanai brauciena laikā, intervijas ar dažādu jomu ekspertiem.

Ja daži cilvēki vēlēsies iegādāties visu kontentu, tad tādiem pircējiem Jūs varat piedāvāt īpašu paketi par pievilcīgām cenām. Arī pārējos pircējus var ieinteresēt ar dažādām atlaidēm, lai sasniegtu maksimālo pasūtījumu skaitu.

8. Nopērciet blogu

Mūsdienās katru dienu tiek izveidoti tūkstošiem blogu, pēc laika daudzi no tiem bieži tiek pamesti. Ja jums ir iespēja iegādāties kādu no tādiem blogiem ar pietiekami lielu apmeklētāju skaitu, kas nozīmē arī lielāku naudas plūsmu, tas var kļūt par Jūsu pasīvo ienākumu avotu. Visbiežāk blogos izmanto Google AdSense,kas reizi mēnesī maksā par reklāmu, kas ir izvietota Jūsu blogā. Lai nodrošinātu papildus ienākumus, var noslēgt arī partneru vienošanos. Šīe abi ienākumu avoti būs Jūsu, ja Jūs esat bloga īpašnieks.

Ar vienu vārdu sakot, ja Jūs patiešām vēlaties atrast veidu, kā varētu nopelnīt vairāk, Jūs noteikti to atradīsiet, jo iespēju un ideju ir bezgalīgi daudz.

Ja kaut kādā brīdī Jums ir nepieciešama nauda investīcijām, lai uzsāktu darbu internetā, Jums vienmēr palīdzēs ātrais kredīts, kuru var paņemt uz īsu laiku. Vienmēr esiet atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas savlaicīgi atmaksāt kredītu.

Domājiet par savu finansiālo stāvokli un meklējiet veidus, kā to uzlabot.Aizdevumi internetā